Denní svícení

Odpovědět
sonyr
Administrátor fóra
Příspěvky: 150
Registrován: pát 19. lis 2021 16:14:32
Bydliště: Doubrava

Denní svícení

Příspěvek od sonyr »

Našel jsem rozměry pro umístění denního svícení...

Já jsem ho zapojil společně s vodní pumpou... Běží sice i s nabíjením ale myslím si že to není na škodu...
Denni-sviceni-koty.jpg
Denni-sviceni-koty.jpg (98 KiB) Zobrazeno 41094 x
ResHacker
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. lis 2021 12:35:31

Re: Denní svícení

Příspěvek od ResHacker »

Ty rozměry bohužel nesplňuju, ale zas to neni tak moc mimo, ještě mě kvůli tomu nikdo nestavěl, ani na STK problem nebyl :D Jinak zapojení jsem udělal aby to bylo košér, čili denní svícení se pouští se zapnutím klíčků a svítí dokud nepustím alespoň obrysovky. Řídící signál jde právě z obrysovek na relé, který je napájený z klíčkovejch 12V (klema 15), nic složitého.
sonyr
Administrátor fóra
Příspěvky: 150
Registrován: pát 19. lis 2021 16:14:32
Bydliště: Doubrava

Re: Denní svícení

Příspěvek od sonyr »

Ano samozřejmě na 15ku nejlepší. Mě se to nechtělo tahat od zapalování nebo hledat na pinu jednotky...
Mě to na technické přeměřoval... Mam zapojeno také na světla ale až když se rozsvítí potkávačky... To se na technické také nelíbilo, ale jelikož jsem na technické vždy středem pozornosti a všichni kroutí hlavou jak je možné že to není přestavba a vyráběli to už v sérii. Když jim oznámím že už AX jezdilo na baterky vůbec je nezajímá technický stav a rozpoutá se vášnivá diskuze.... Technici se pak dohadují kdo s tím na hale popojede... Už jsem s tím byl asi třikrát na technické a pokaždé jsou mile překvapeni...
Odpovědět